Programowanie współbieżne, Języki programowania, Aplikacje, Gry

Księga gości


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
2 + 3=

(216)
1 2 3 4 5 6 7 8 9
(191) Lidia
Tue, 6 September 2016 13:42:05 +0000
url 

kasa kasa

(190) sdsd
Mon, 29 August 2016 18:36:56 +0000
url 

Ladna kseiga.

(189) Natalia
Wed, 27 July 2016 10:31:46 +0000
url 

Szkoda że już nie ma nowych wpisów bo trochę się pozmieniało w tej tematyce. :)

(188) Kardiolog.edu.pl
Tue, 26 July 2016 11:19:35 +0000
url  email

Świetne posty o wielowątkowości, pozdrawiam

(187) BolJader.edu.pl
Tue, 26 July 2016 08:37:14 +0000
url 

Bardzo ciekawa strona, czekam na kolejne!

(186) WMSB.edu.pl
Tue, 5 July 2016 08:01:29 +0000
url  email

Wyższa Międzynarodowa Szkoła Biznesu pozdrawiamy wszystkich. Fajna strona

(185) sdsd
Mon, 2 May 2016 22:10:09 +0000
url 

Super seksik.

(184) asasas
Fri, 26 February 2016 19:26:31 +0000
url  email

Wszedłem na tę stronę i naprawdę mnie ona zadziwiła. Wspaniałe wykonanie, szczegóły dopracowanie idealnie. Już wiem że będę do was wracał.

(183) dfdfdf
Sun, 14 February 2016 20:23:46 +0000
url 

Warto tu wchodzić.

(182) sdfdf
Sun, 14 February 2016 20:13:15 +0000
url 

Ciekawa witryna,

(181) Krystian
Thu, 11 February 2016 14:24:23 +0000
url  email

Super, podoba mi się.

(180) Mirosław
Thu, 11 February 2016 13:15:43 +0000
url  email

Bardzo mi się podoba!

(179) Ashanti
Wed, 10 February 2016 17:02:42 +0000
url  email

Bardzo przydatne, zwłaszcza dla studentki jak ja :d

(178) urok
Sat, 9 January 2016 20:04:40 +0000
url  email


Swieyna ksiega.

(177) Adam
Mon, 9 February 2015 15:37:12 +0000
url  email

Pozdrowienia dla wszystkich programistów, zwłaszcza języka Delphi :)

(176) Rolek
Sat, 10 January 2015 10:51:10 +0000
url 

Świetny blog z fachową wiedzą.

(175) Tomasz
Tue, 6 January 2015 11:13:36 +0000
url 

Bardzo dużo cennych i aktualnych wiadomości na temat programowania. Pozdrawiam

(174) Jami-jami
Sun, 30 November 2014 21:18:20 +0000
url  email

Pozdrawiam!

(173) Sebastian
Sun, 10 August 2014 07:03:44 +0000
url  email

Bardzo fajny blog o programowaniu. Polecam

(172) eiedu
Thu, 17 July 2014 09:18:23 +0000
url  email

Ciekawe informacje tu wrzucasz.

(171) Magda
Thu, 10 July 2014 13:01:23 +0000
url  email

Pozdrawiam, fajna stronka!

(170) Grzegorz
Thu, 24 April 2014 21:31:40 +0000
url  email

Fajny blog!

(169) Artur
Tue, 22 April 2014 12:04:06 +0000
url  email

Pozdrawiam serdecznie, super strona

(168) Marek
Mon, 21 April 2014 19:56:23 +0000
url  email

Naprawdę świetny blog

(167) Tomasz
Fri, 11 April 2014 18:41:05 +0000
url  email

Strona już nie działa?