Programowanie współbieżne, Języki programowania, Aplikacje, Gry

Księga gości


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
3 + 6=

(216)
1 2 3 4 5 6 7 8 9
(91) MARIUSZ ŻUCHOWSKI
Sun, 2 April 2006 20:06:00 +0000



(90) Tomek
Sun, 2 April 2006 11:30:00 +0000
email

Kurde chcialem napisac ze ni jak mi nie idzie demo bo po pierwsze sciaga sie plik bez rozszerzenia dll sam musze to zrobic i w ogole przekopiowuje i nie idzie ani w takim rozszerzeniu w jakim sie sciaga ani w dll

(89) Pawel Gebicz
Wed, 29 March 2006 12:07:00 +0000
url  email

Naprawde super strona, oby wiecej takich

(88) Amciu
Sat, 18 March 2006 10:18:00 +0000
url 

Bardzo ciekawie zaprojektowana strona, bardzo czytelna, jestem pod wrażeniem Pozdrawiam

(87) robert
Wed, 15 March 2006 09:14:00 +0000
email

Witam sluchaj nie wiem jak zagrac na swoim ustawionym boisku ciagle ustawiami sie standart. Byłbym wdzieczny jakby? przyslał mi e-mail jak zagrac na swoim boiski. Z góry dzieki. Pozdrawiam z Katowic

(86) Iwona
Wed, 8 February 2006 00:44:00 +0000
email

Pierwszy raz jestem na tej stronce:) a no i mieszkam w małej miejscowości -Brzesko ( koło Bucza) :) :P

(85) Mervol
Thu, 2 February 2006 22:12:00 +0000
url 

Kurde, ja takiej strony nigdy bym nie napisał w notatniku :/
Pozdrawiam :]

(84) Serwis Erotyczny Boginie
Sun, 29 January 2006 16:22:00 +0000
url  email

Uwielbiam grac w tą gre na lekcjach - teraz bede mogl pocwiczyc na komputerze - naprawde extra :-)

(83) Anka Srebrny
Thu, 29 December 2005 21:32:00 +0000
url  email

pozdrowieniam, fajna stronka, tylko długo sie ładuje :/

(82) Rafał pawlikowski
Mon, 19 December 2005 17:14:00 +0000
url  email

stronka wporządku konkretna

(81) m
Thu, 8 December 2005 15:11:00 +0000
url  email

Ciekawa strona.
Zapraszam również na naszą www.oferciak.pl. Porównuje ceny tych samych produktów w różnych sklepów internetowych.

(80) mario
Sun, 4 December 2005 13:35:00 +0000
url  email

Fajna strona

(79) Hela
Tue, 29 November 2005 14:44:00 +0000
url  email

fajna strona polecam

(78) Piotr
Thu, 24 November 2005 20:41:00 +0000

no własnie... polecenia strip_slashes też widać nie zdążyłeś poznać :)

(77) Piotr
Thu, 24 November 2005 20:39:00 +0000
email

"Powered by notatnik" - taki tekst moim zdaniem był aktualny może 15 lat temu. Dzisiaj są dostępne setki "wzbogaconych notatników" z kolorowaniem składni i makrami, nie wspominając o całych środowiskach programistycznych. Sorry ale kto pozostał przy surowym notatniku jest albo masochistą albo myśli że w ten sposób bedzie trendy :)

(76) SQ
Sat, 6 August 2005 19:02:00 +0000
email

sa jakies beta testy Paper Ball 3 ?? :)

(75) Kasia Kopeć
Sat, 9 July 2005 21:06:00 +0000
email

Chciałabym pozdrowić moich przyjaciół :))))

(74) Player
Wed, 6 July 2005 18:17:00 +0000
url  email

Fajna gierka, tylko szkoda że nie da sie cofać. I multiplayer by się przydał

(73) kussy
Wed, 6 July 2005 17:53:00 +0000
url  email

nawet dobra ale poziom trudnosci nie za wysoki. zawodowiec peka w 30 sec :)

(72) heniek
Fri, 1 July 2005 09:09:00 +0000
url  email

spoko stronaka duzo informacji tylko troche szaro :)

(71) _Kmicic_
Fri, 24 June 2005 15:01:00 +0000
url  email

siema gierka jest fajna! gram prawie codziennie w nią. Jednak ostatnio nie bo mam doła, z dziewczyną sie cały czas kłuce:( i kurde smutno mi jest:( mam taką wredną dziewczyne ze kurcze ledwo wytrzymuje z nią.... chciałbym poznac fajną dziewczyne to by może coś zmieniło w moim monotonnym czarno białym do dupy życiu:(((

(70) KLAUDIA
Mon, 9 May 2005 09:04:00 +0000

CZE IGOR CO TAM U CIEBIE CIEKAWEGO UMNIE LECI Z GORKI NIEWIEM CO MAM CI NAPISAC POZDRAWIAM GORACO I PRZESYLAM BUZIAKI Z ATRAKCJAMI JAK PRZECZYTASZ TO DRYNDNIJ DO MNIE PAPATKI:):):):):):):):)

(69) Michał
Tue, 5 April 2005 11:32:00 +0000
url  email

spox strona, paper ball 24 też :)

(68) Jakub Augustyn
Mon, 4 April 2005 10:15:00 +0000
email

spoko stronka naprawde i te kolory:)))))

(67) Łukasz
Mon, 28 March 2005 17:18:00 +0000
email

fajna skromna stronka o fajnej grze. Pozdrawiam Twórce i chciałem tylko powiedzieć że w tescie na stronie głównej ( o tym że jest to najlepsza wersja kartkowych piłkarzyków) ni ma przesady.
Gratluje kupy dobrej roboty i powodzenia dalej. Mam nadzieje że problemy finansowe będą przejsciowe.
Pozdrawiam!