Programowanie współbieżne, Języki programowania, Aplikacje, Gry

Księga gości


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
7 + 7=

(216)
1 2 3 4 5 6 7 8 9
>
(216) bfxencuck
Thu, 10 May 2018 00:38:59 +0000
url  email

400 cash advance bad credit payday loan bpi credit to cash loan interest rate [url=https://creditrepairLabs.com/#]cash loan[/url]

(215) dfsfd
Tue, 8 May 2018 07:56:13 +0000
url  email

Ciekawa stronla.

(214) ndfencuck
Sun, 6 May 2018 11:13:49 +0000
url  email

payday loans temecula https://creditrepairlabs.com/ payday loan decatur [url=https://creditrepairlabs.com/#]online loans[/url]

(213) sasasa
Wed, 28 March 2018 08:08:14 +0000
url 

Swietne miejsce.

(212) Pivot
Mon, 22 January 2018 13:45:58 +0000
url  email

Zapraszamy do współpracy!

(211) Małgorzata
Wed, 3 January 2018 10:40:51 +0000
url  email

Świetnie opisane kursy. Pojawią się jeszcze jakieś nowe technologie?

(210) Kamil
Tue, 12 December 2017 11:35:03 +0000
url  email

Fajne wpisy, trochę mało ich. Szkoda, że nic nowego nie publikujesz.

(209) Alicja
Fri, 8 December 2017 13:40:47 +0000
url 

Bardzo mi się podobają publikacje. :)

(208) Adam
Thu, 7 December 2017 10:35:53 +0000
url  email

Bardzo fajna strona, polecam. :)

(207) Kamila
Thu, 2 November 2017 11:03:30 +0000
url 

Świetny kurs C/Cpp

(206) sddsds
Sun, 27 August 2017 10:13:49 +0000
url 

Doskonałem iejsc.e

(205) Robert
Mon, 24 July 2017 08:34:26 +0000
url  email

Widać, że zna się Pan na rzeczy. Lubię takie tematyczne blogi. Od razu lepiej się je przegląda :)

(204) sdsd
Tue, 11 April 2017 17:08:45 +0000
url  email

Ladne emsicje.

(203) Amelia
Fri, 24 March 2017 09:24:27 +0000
url 

Całkiem ciekawe wpisy. ;) Czy jest jakiś nowy adres bloga?

(202) Adrian
Fri, 24 March 2017 07:55:31 +0000
url  email

Uwielbiam C++! Najlepszy język.

(201) Norbert
Thu, 23 March 2017 08:22:02 +0000
url 

Dużo ciekawej treści ale już niestety mało aktualnej.

(200) Krzysztof
Wed, 22 March 2017 07:47:43 +0000
url 

Ciekawa strona. :) Szkoda że już o nowych technologiach nie ma wpisów.

(199) Alan
Thu, 16 March 2017 08:07:56 +0000
url 

Fajne wpisy. :) pasowałoby je trochę zaktualizować.

(198) Łukasz
Wed, 15 March 2017 10:48:36 +0000
url 

Podoba mi się tematyka bloga. Szkoda jedynie, że już nic nowego nie piszesz.

(197) dffdfd
Tue, 24 January 2017 18:52:38 +0000
url 

Supere webseite.

(196) dffd
Sun, 11 December 2016 13:39:35 +0000
url 

superes seite.

(195) Kamil
Tue, 29 November 2016 07:41:50 +0000
url  email

Podobają mi się takie proste strony. Dużo ciekawych wpisów, czekam na kolejne. Interesują mnie szczególnie wpisy z programowania wielowątkowego.

(194) xsdsd
Mon, 14 November 2016 14:22:40 +0000
url 

piekna stronka.

(193) Slawek
Sun, 2 October 2016 18:18:50 +0000
url 

Fajny blog. Dużo o programowaniu.
Przy okazji zapraszam na swoją stronę http://netteria.net - w dziale faq i na blogu też staram się czasem napisać coś przydatnego. Głównie tricki z jakimi się spotkałem podczas pracy

(192) sdsdsd
Thu, 8 September 2016 17:35:50 +0000
url 

Fantastic site.

>